Yıldırım Belediye Başkan Adayı Sadettin Sadi Sesli Revizyon TV’nin Sorularını Yanıtlıyor

BURTEZ Yönetim Kurulu Başkanı ve Yıldırım Belediye Başkan Adayı DR. Sadettin Sadi Sesli, #UEZ2019 Kapsamında Revizyon TV’nin Sorularını Yanıtlıyor

DR. SADİ SESLİ’NİN YILDIRIM İLÇESİNDEKİ DEPREM VE ÇARPIK KENTLEŞME TEHLİKESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI

HERKES DEPREMİN İNSANLARI ÖLDÜRDÜĞÜNÜ ZANNEDER HÂLBUKİ ÇARPIK KENTLEŞME VE DÜZENSİZ YAPILAŞMA İNSAN HAYATINI DAHA ÇOK TEHLİKEYE DÜŞÜRÜR. BENİM İÇİN ÖNCELİK RANTSAL DÖNÜŞÜM DEĞİL KENTSEL DÖNÜŞÜM OLACAK. BÜTÜN PROJELERİM İNSAN ODAKLI OLACAK.

DR. SADİ SESLİ’NİN SEÇİM İTTİFAKI HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ ANLATIYOR

BEN SAADET PARTİSİ’NDE YILDIRIM İLÇESİNE ADAY OLARAK GETİRİLDİĞİMDE BEN EN ÇOK ETKİLEYEN ARKADAŞLARIMIN BU DAVA OLAN İNANCININ NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNU GÖRDÜM. HER NE OLURSA OLSUN YILDIRIM İÇİN VE YILDIRIM İLÇESİNDEKİ HER VATANDAŞIMIZ İÇİN HEP KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

DR. SADİ SESLİ YEREL SEÇİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİRİYOR

BU SEÇİMDE BİZ YERELDE BİZİ YÖNETECEK YÖNETİCİLERİ SEÇMEK İÇİN SEÇİME GİDİYORUZ. HANGİ PARTİDEN OLURSA OLSUN SEÇMENİMİZE HİZMETİ EŞİT BİR ŞEKİLDE GÖTÜRMEK ZORUNDAYIZ. İNSANI SEÇMEK İÇİN İLLA BİR KALIBA SOKMAMIZ GEREKMEZ.

DR. SADİ SESLİ’NİN YILDIRIM İLÇESİ İÇİN İNSAN ODAKLI PROJELERİ ANLATIYOR

YAPTIĞINI HER İŞTE İNSAN ODAKLI İŞ YAPARSANIZ BAŞARILI OLURSUNUZ. İŞİN MERKEZİNE İNSAN DIŞINDA BİRŞEY KOYDUĞUNUZ ZAMAN MAALESEF O İŞTE BAŞARI ELDE EDİLEMİYOR. YILLAR İÇERİSİNDE EDİNDİĞİM TÜM TECRÜBELERİMİ İNSAN ODAKLI HAREKET EDEREK YILDIRIM İLÇESİNE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE AKTARACAĞIM. YILDIRIMA EĞİTİM, KÜLTÜR, SANAT VE SPOR ANLAMINDA YATIRIMLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.

DR. SADİ SESLİ’NİN 31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE ADAY SEÇME İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ AKTARIYOR

BİZLER 31 MART’TA PUSULADAN BİRİNCİ OLARAK ÇIKACAĞIMIZA İNANIYORUZ.