Dr Saadettin Sadi Sesli Kimdir?

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Sadettin Sadi Sesli 1970 Almanya doğumludur. Dr. Sesli 1994-1998 yılları arasında çeşitli sağlık kuruluşlarında idari görevlerde bulunmuştur. 1998-2000 yılları arasında Sakarya Tank Palet Fabrikasında Tabip Yedek Subay olarak vatani vazifesini tamamlamıştır. Sonrasında çeşitli kamu ve özel sağlık kuruluşlarında doktorluk mesleğini ifa etmiştir. Dr. Sesli Yıldırım Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Yoğun Bakım sorumlu hekimliği ve Yıldırım İlçesinde bulunan Bursa 112 Ambulans Hizmetleri Başhekimliği görevlerinde bulunmuştur. Dr. Sesli halen Bursa’da iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren özel bir şirketin kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesi olup işyeri hekimi olarak doktorluk vazifesine devam etmektedir. Dr. Sadi Sesli halen işyeri hekimi olarak özel sektörde birçok firmaya işyeri hekimliği desteği vermektedir.

BAŞARILARI

Dr. Sesli hekimliğinin yanında çok yönlü kişiliği ile de dikkat çekmektedir. Kendisi uzak doğu sporlarından wushu ve aikidoda derece sahibi olup bu spor dallarında antrenörlük belgesine sahiptir. Ayrıca iki yıldız CMAS dalgıçlık sertifika sahibi olan Dr. Sesli yelkencilik, kano, sörf gibi birçok su sporları ile de uğraşmaktadır. Adrenalin tutkunu olan Dr. Sesli yamaç paraşütü, kayak, motosiklet gibi ekstrem sporlar da icra etmektedir.

İyi bir hayvan sever olan Dr. Sadi Sesli hayvan yetiştiriciliği ve at biniciliğinin yanında birçok evcil hayvan da bakmaktadır.

Gıda güvenliğine önem veren Dr. Sesli organik tarım faaliyetleri ile de uğraşmaktadır.

Almanca

90%

İngilizce

70%